Hakkımızda

Sürdürülebilir, dinamik ve yenilikçi e-öğrenme çözümleri için eğitim ortak paydasında, farklı ilgi alanları ve uzmanlıklara sahip bir grup öğrenme yoldaşının bir araya geldiği LEGOnimbus; ulusal ve uluslararası ölçekteki bireysel ve tüzel kişiliklere hizmet vermektedir.

Sahip olduğu farklı disiplinlerdeki düşünce gücü ile, eğitim ve öğretimdeki engel ve zorluklara çeşitli bakış açıları getirerek ya da mevcut durumlara daha kullanışlı alternatifler getirerek verimli çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz
Eğitim ve öğretimdeki dijital çözümleri kapsayan, ülkemiz topraklarından doğan nitelikli ve taze ürün ve fikirlerle, uluslararası pazarlardaki kaliteli, yenilikçi, dinamik ve farklı ürünlerin kesiştiği; tüm dünya insanlarının kullanımına sunulan, adil, kapsayıcı ve etik değerlere uygun bir pazar yeri olmak.
Vizyonumuz

Yerelden dünyaya açılan işleri desteklemek, ülkemizdeki eğitime ve toplumsal gelişime katkıda bulunmak, topraklarımızın sosyo-kültürel geçirgenliğini arttırmak ve dijital pazar yeri alanında akla gelen ilk marka olmak.

Değerlerimiz

Yenilikçi düşünceyi destekleyen her türlü eylemin temelinde, kuruluşumuzda tanımladığımız etik ve insani değerlerimiz yatmaktadır. Hedeflerimiz doğrultusunda şüphe götürmez bir başarı sağlayabilmemiz için, bu değerlerimizin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve bu hususta titizlikle çalışırız.


Her türlü profesyonel ve sosyal etkinlikte şeffaf, dürüst, güvenilir ve sorumluluk sahibi olmak; iş ortaklarımız, danışanlarımız ve çalışanlarımızın fikirlerini, süreçlerdeki karar verme mekanizmalarına dahil etmek; her türlü faaliyet ve projelerimizde sürdürülebilirliği, kaliteyi ve farklı bakış açılarını ön planda tutmak; insan ve toplum öncelikli çalışmak odak değerlerimizdir.

Ekibimiz

Kayhan Karlı

Yönetim Kurulu Başkanı

Meral İpek

Akademik Direktör

Esra Karademir

Legonimbus Genel Koordinatörü

Nihal Oran Karaorman

Satış Koordinatörü

Nihan Erkip

Satış Destek Koordinatörü

Batıkan Rumelili

Akademi Koordinatörü

Pınar Karlı Akgün

Sanat Yönetmeni

Hasan Sütcüoğlu

Bilişim Teknolojileri Uzmanı

Halilcan Ülker

Öğretim Teknolojileri Uzmanı

Nur Güngördü

Eğitim Teknolojileri Uzmanı

Serhat Tanuş

Yazılım Mühendisi